A może wakacje?

Polska nadal nie daje swoim obywatelom szans na podróżowanie w celach turystycznych. Polacy, którzy zaplanowali zagraniczne wakacje z dużą dozą prawdopodobieństwa będę musieli pogodzić się z tym, że na nie nie pojadą. Ale nawet gdyby taka możliwość się pojawiła, warto rozważyć wylot z Niemiec. 

Większe możliwości

Mimo tego, że polska branża turystyczna bardzo się rozwinęła na przestrzeni ostatnich lat, to przeciętne niemieckie biuro podróży nadal oferuje więcej kierunków niż przeciętne polskie biuro. Niemieccy operatorzy mają w swojej ofercie więcej kierunków, szerszą i ciekawszą ofertę. 

Więcej połączeń

Niemieckie lotniska oferują większą liczbę połączeń do różnych miejsc na świecie, w tym także więcej lotów bezpośrednich. Warto przyjrzeć się również ofercie połączeń kolejowych, ta również jest dużo szersza niż oferta z Polski. Z Berlina do wielu innych europejskich stolic dojedziesz łatwo, szybko i tanio. 

Niższe ceny

Niemieccy operatorzy biur podróży i niemieccy przewoźnicy mają bardzo dobrą ofertę cenową. Oznacza to, że zarówno wakacje kupione przez biuro podróży, jak i wakacje organizowana samodzielnie mogą okazać się sporo tańsze, kiedy zdecydujesz się na wyjazd z Niemiec. Dlaczego? Po pierwsze niemieckie firmy mają ugruntowaną na rynku pozycję, po drugie nie ma ryzyka związanego ze zmianą kursu walut, Niemcy płacą we euro. 

Wyższy standard

Dzięki budowanym przez dziesięciolecia relacjom biznesowym, niemieckie biura podróży mają dostęp do hoteli w wysokim standardzie. Wakacje z Niemiec to nie tylko wyższa liczba gwizdek, co przekłada się na jakość obsługi, wystrój hotelu czy restauracyjne menu, ale także np. dostęp do specjalnych stref w hotelach.

Niemieckie promocje, to prawdziwe promocje

Niemieckie oferty promocyjne, zarówno last minute jak i first minute okazują się być dużo korzystniejsze niż polskie. Obserwować możemy to także w innych sferach życia, tak jak warto pojechać do europejskich dużych miast, żeby skorzystać z sezonowych wyprzedaży, tak warto też korzystać z promocyjnych ofert wakacyjnych. 

Większa elastyczność 

Wakacje kupowane w polskich biurach często możemy kupić jako 7dniowy lub 14dniowy wyjazd. Wakacje z Niemiec częściej pozwalają na wybór niestandardowej liczby wypoczynkowych dni. Łatwiej też o elastyczność w innych obszarach. Niemieckie biura podróży mają szerszą ofertę dla podróżników o różnych preferencjach. 

Większy wybór kierunków egzotycznych

Egzotyczne wakacje są wśród Niemców dużo bardziej popularne niż wśród Polaków, stąd też większy wybór u niemieckich operatorów wycieczek w najodleglejsze zakątki świata. Jeśli wymarzysz sobie wycieczkę, której w Polsce nikt nie oferuje, koniecznie sprawdź niemieckie biura podróży. 

Podsumowując, ogromne doświadczenie niemieckich biur podróży oraz doskonała znajomość rynku przekładają się na perfekcyjnie dopracowane oferty i pakiety w bardzo konkurencyjnych cenach.

Kiedy tylko sytuacja epidemiologiczna związana z epidemią koronawirusa się uspokoi, a Ty poczujesz się bezpiecznie i znowu zapragniesz zwiedzać świat, koniecznie sprawdź niemiecką ofertę wakacyjną. 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!