Opieka nad seniorami
w Polsce

GoWork to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające rekrutacje oraz pośrednictwo pracy. Bazując na bogatym doświadczeniu w zatrudnianiu opiekunów osób starszych na terenie Niemiec swoją ofertę poszerzyliśmy o usługi świadczenia opieki nad osobami starszymi i chorymi na terenie Polski.

Nasza Oferta

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej opieki dla siebie bądź swoich bliskich zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy.
Oferujemy opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

Dla wszystkich nas ważne jest, aby w czasie choroby, z powodu wieku bądź nagłego pogorszenia stanu zdrowia był przy nas ktoś, kto będzie służył pomocą, wsparciem.
Istotne jest również poczucie bezpieczeństwa związane z przebywaniem w znanym i przyjaznym otoczeniu, które zawsze kojarzy się z domem rodzinnym.

Proponujemy Państwu szeroką ofertę usług opiekuńczych przeznaczonych dla seniorów, osób niesamodzielnych bądź przewlekle chorych w miejscu zamieszkania podopiecznego.

Zakres obowiązków jest ustalany wspólnie z Państwem.

Proponujemy trzy podstawowe moduły opieki seniora:

Opieka godzinowa

Personel opiekuńczy zatrudniany jest na określoną ilość godzin, w szczególności dla osób, które nie wymagają stałej pomocy. Wymiar czasu pracy jest uzależniony od konkretnych potrzeb podopiecznego.

Opieka z zamieszkaniem

Personel opiekuńczy zatrudniany  w systemie 24-godzinnej opieki z zakwaterowaniem w domu podopiecznego.

Opieka poszpitalna

Personel opiekuńczy zatrudniany na okres rekonwalescencji seniora, który wyszedł ze szpitala, a nadal potrzebuje opieki.

Szczegóły:

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty oraz omówić podstawowe kwestie
zachęcamy do kontaktu z nami: [email protected]

Szybki kontakt!
+
Wyślij!