Program lojalnościowy firmy GoWork

Firma GoWork przygotowała dla swoich opiekunów i opiekunek program lojalnościowy, dzięki któremu możesz wygrać atrakcyjna nagrody rzeczowe. Program nagradza te opiekunki, które cyklicznie współpracują z firmą i spędziły na zleceniach co najmniej 90 dni. 

Do kiedy obowiązuje program?

Program obowiązuje do 31 stycznia 2023 r. Wszystkie dni, które przepracowałaś w tym okresie liczą się jako dni punktowane.

Ile punktów mogę zdobyć na zleceniu?

Za każdy  dzień pobytu na zleceniu otrzymujesz 1 punkt. Zdobywasz tyle punktów, ile dni przepracowałaś. Jeśli jesteś na zleceniu np. 3 pełne tygodnie, zdobywasz 21 punktów. Jeśli wyjedziesz na 2 trzytygodniowe wyjazdy, zdobędziesz 42 punkty.

Czy mogę zdobywać dodatkowe punkty?

Tak, firma GoWork dodatkowo premiuje długie wyjazdy. I tak: za zlecenie, które trwa nieprzerwanie przez:

  • 90 dni – Uczestnik otrzymuje dodatkowe 20 punktów
  • 120 dni – Uczestnik otrzymuje dodatkowe 40 punktów
  • 150 dni – Uczestnik otrzymuje dodatkowe 60 punktów

Czy muszę sama zgłosić się do programu?

Nie, nie musisz dokonywać zgłoszenia. Każda opiekunka, która wyjeżdża z GoWork jest automatycznie obejmowana programem lojalnościowym i każdej przyznawane są punkty. 

Czy udział w programie jest płatny?

Nie, udział w programie jest całkowicie bezpłatny, firma GoWork nagradza opiekunki, które regularnie z nią współpracują, nie pobiera za to żadnych opłat. 

Co mogę wygrać?

Uczestnicy i uczestniczki programu lojalnościowego zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi w postaci podarunków od firmy Ochnik. Punkty można wymieniać na nagrody z katalogu, więc każdy nagrodzony może wybrać sobie nagrodę samodzielnie.

Czy mogę przekazać punkty komuś innemu?

Nie, twoje punkty są Twoją własnością i tylko Ty możesz wymienić je na nagrody.

Gdzie znajdę więcej informacji o programie?

Pełen regulamin konkursu znajduje się na stronie https://opiekunka.gowork.eu/program-lojalnosciowy, szczegóły możesz poznać także pisząc wiadomość e-mail na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 882 128 820.

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!