• Kirchzarten
  • Zarobki: 1500 €
  • Okres wyjazdu: 1 miesiąc
  • Wyjazd: 23 sierpnia
  • Wiek: 77, 82 lat
  • Płeć: para
  • Znajomość języka: bardzo dobry

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993
Numer zlecenia: 15885

Miejsce zlecenia: Kirchzarten
Czas zlecenia: 1 miesiąc, od 23 sierpnia

Pani ma 77 lat. Seniorka słabo widzi i ma lekką demencję. Jest mobilna i kontynentna. Potrzebuje drobnej asysty w codziennej higienie i ubieraniu. Pan ma 82 lata. Senior ma demencję, jest mobilny oraz inkontynenty w zakresie moczu. Trzeba go wesprzeć w higienie i pielęgnacji ciała. Małżeństwo mieszka w domu, Opiekun ma dla siebie zapewnione całe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i Tv. Internet jest w trakcie realizacji. W okolicy mieszka córka podopiecznych, która pomaga w zakupach, do państwa 2x w tygodniu przychodzi pflegedienst.

Obowiązki opiekuna:

– prowadzenie gospodarstwa domowego
– pomoc w higienie i w ubieraniu
– wsparcie w codziennych czynnościach
– dotrzymywanie towarzystwa podopiecznym

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
– mile widziane referencje
– osoba niepaląca

Zapewniamy:

– stawka 1500€ netto/miesiąc
– bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
– jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
– wysokie składki ZUS
– gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
– pomoc prawną, językową i medyczną

  • Numer zlecenia: 15885
  • Zapraszamy do zapoznania się z RODO
Szybki kontakt!